WP CMS ALT YAPILI
BUTİK SİTELERİMİN
ÖZELLİKLERİ

butik-internet-web-site-domain-devri-wordpress-logo

WORDPRESS, açık kaynak kodlu bir yazılım olup, giydirilebilir hazır temalı, cep telefonu-diz üstü ve masa üstü bilgisayar ekranı vb her boyut ekranda çalışabilir responsive yapıya sahip yönetim panelli bir içerik yönetim sistemi ve internet site sistemidir. Yazılımı ve tasarımı bu işe dünyada gönül verenler tarafından sürekli geliştirilmekte güncellenmekte ve sisteme sürekli yeni özellikler eklenmektedir. Dolayısı ile WORDPRESS alt yapısı ile oluşturulmuş tüm internet siteleri, gerçekte durağan değil, Yaşayan İnternet Siteleridir. Hazır temalı ve hazır sistemli site olmasına karşın sahip olduğu temalar ve eklentiler sürekli geliştirildiği ve güncellendiği için tasarımlar hep güncel kalarak hiçbir zaman eskimediği gibi, sistemde sahip olduğu sürekli gelştirilen ve güncellenen eklentileri sayesinde dinamikliğini her zaman korur.

butik-web-internet-sitesi-siteleri-galeri-google-arama-motorlari-yahoo-ask-bing
butik-demo-site-galeri-web-internet-siteleri-sitesi

Başta GOOGLE olmak üzere arama motorlarının kullandığı algoritmalar değiştikçe WordPress temaları ve sahip olduğu dinamik alt yapısının da kendini bu yönde sürekli geliştirmesi ve sitenizde zamanında yapılacak gerekli güncellemeler sayesinde her zaman SEO uyumlu bir internet sitesine de sahip olmuş olursunuz.

Bu sisteme özel olarak gönüllüler tarafından oluşturulan ve yine gönüllüler tarafından geliştirilerek sürekli güncellenen sisteme özel eklentileri sitenize entegre ederek sitenizi sürekli dinamik tutarsınız.

Örneğin: Sitenize tüm dünya dillerini eklentisini bir tıkla ekleyebilir, eklentinin sahip olduğu yetenek sayesinde sitenizi tüm dünya dillerine çevrilebilir hale getirerek 7/24/365 dünyanın beğenisine sunabilirsiniz.

[hbupro_banner id=”311″]